Naše služby

Jsme rodinný podnik, který klade důraz na rychlost, diskrétnost a bezpečnost. S námi se můžete cítit klidně, protože vše je vždy pečlivě provedeno v souladu s aktuálními normami. Vaše bezpečí a pohoda jsou pro nás klíčové.

Jak Vám můžeme pomoci?

smart home, house, technology-3920905.jpg

Instalace nového plynového spotřebiče

Zmodernizujte svůj domov s naší nabídkou! Vyměňte zastaralý kotel za
energeticky úsporný model a využijte naše odborné poradenství při
výběru. S rychlou instalací včetně revize plynu a kominických prací
získáte moderní kotel bez starostí, a to vše ve většině případů během jediného dne.

tube, pipelines, cables-4165019.jpg

Revize plynu

Spolehněte se na nás pro důkladnou revizi plynu a zabezpečte si klidnou mysl ohledně bezpečnosti vašeho domova. Naše odborná znalost a diskrétní přístup zajistí, že všechny vaše potřeby budou plně respektovány. Vaše bezpečí je pro nás na prvním místě.

Servisní prohlídky spotřebičů

Zabezpečte si klidný chod a optimální výkon svého plynového kotle díky našemu pravidelnému servisu. Snižte náklady na energie díky nižší spotřebě a zároveň zvýšete bezpečnost a prodloužíte životnost svého spotřebiče. Spolehněte se na nás pro dlouhodobou úsporu a spokojenost ve vašem domově.

Opravy plynových spotřebičů

Vaši spokojenost má pro nás nejvyšší prioritu. Jsme tu pro vás s kompletním servisem, zahrnujícím záruční i pozáruční opravy. Jako autorizovaný servisní partner renomovaných značek Baxi, Brötje, Bosch, Junkers a Buderus vám zajišťujeme kvalitní péči o vaše zařízení.

 

Průmysl

S našimi komplexními službami máte jistotu, že vaše provozy budou plně v souladu s platnou legislativou. Provádíme revize, zkoušky a zajišťujeme školení obsluhy, vše rychle a spolehlivě. Nabízíme dlouhodobou spolupráci pro trvalý klid ve vašem provozu.

Více naleznete v samostatné sekci průmysl.

Poradenství

Pokud jste nenalezli požadované informace nebo produkty, neváhejte nás kontaktovat a rádi vám poskytneme potřebnou asistenci. Jsme tu pro vás, abychom vám pomohli vyřešit všechny vaše nejasnosti.